Prezenty do 30 zł
Te prezenty kosztują niewiele i są naprawdę atrakcyjne

Te prezenty kosztują niewiele i są naprawdę atrakcyjne

Poszukujesz sprawdzonych upominków świątecznych? Zależy Ci na tym, by przygotować podarunki, które będą efektowne, ale niedrogie? Obowiązkowo sprawdź nasze zestawienie prezentów do 30 zł, w którym znalazły się same interesujące książki.

Popularne powieści fantastyczne

O tym, jak niesamowite mogą być wytwory ludzkiej wyobraźni, najłatwiej przekonać się, sięgając po literaturę należącą do gatunku fantasy. Każdy z przedstawionych poniżej tytułów to propozycja, która ma szansę zagwarantować czytelnikowi ekscytującą podróż do abstrakcyjnego świata.

– “Okrutny książę” autorstwa Holly Black to pierwszy tom wyjątkowej serii o elfach. Książka została napisana z rozmachem, a tym, co ją wyróżnia, jest mroczny klimat i niejednoznaczne postaci. Znajdziemy tu również wątek miłosny i zaskakujące rozwiązania fabularne, dzięki którym nie ma mowy o nudzie.

– “Nie ma tego złego” Marcina Mortki to powieść przepełniona magią, sarkastycznym poczuciem humoru i osobliwymi bohaterami. Jeśli chcesz, by na Twojej liście znalazły się prezenty do 30 zł, które są niezwykle barwne i po prostu oryginalne, koniecznie zwróć uwagę również na kolejny tom serii “Drużyna do zadań specjalnych” pod tytułem “Głodna puszcza”.

– “Złodziej dusz” to pierwsza część “Heksalogii o Dorze Wilk” Anety Jadowskiej i jednocześnie uwielbiany przez czytelników bestseller. Silna, niebanalna postać kobieca stanowi ogromny atut tej powieści. Wiodąc podwójne życie policjantki i wiedźmy, nieustannie wpada w kłopoty. Komu przypadnie do gustu “Złodziej dusz”? Każdemu, kto poszukuje lekkiej prozy z dużą dawką humorystycznych zdarzeń i wątkiem romansowym.

Uniwersalne poradniki

W roli gwiazdkowych upominków doskonale sprawdzają się publikacje, w których głos zabierają eksperci z konkretnych dziedzin. W tej kategorii nie brakuje książek na tyle uniwersalnych, że można kupić je niemalże w ciemno. Przykład to “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” Dale’a Carnegie. Zawarto w nie podpowiedzi z pozoru proste, jednak na tyle trafne, że stosowanie ich może całkowicie odmienić patrzenie niektórych osób na sferę kontaktów międzyludzkich.