Prezenty do 30 zł
Świąteczne upominki w rozsądnej cenie. Doradzamy, co wybrać

Świąteczne upominki w rozsądnej cenie. Doradzamy, co wybrać

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Chwile spędzone z najbliższymi przy wspólnym stole to dla wielu osób jedne z najpiękniejszych momentów w całym roku. Na pozytywne odczucia związane ze świętami wpływa również tradycja obdarowywania się prezentami. Każdy z nas lubi miłe niespodzianki, a tymi niewątpliwie są fantazyjnie zapakowane książki. Dlaczego właśnie literatura to rewelacyjny pomysł na gwiazdkowy upominek? Wynika to z prostej przyczyny. Dzieło literackie stanowi źródło różnorodnych emocji i doświadczeń, a przy tym kosztuje naprawdę niewiele.

Te wspaniałe książki kupisz za mniej niż 30 zł

“Położna z Auschwitz” Magdy Knedler to jedna z tych opowieści, które w sercu czytelnika pozostawiają trwały ślad. Dzięki takiej literaturze jesteśmy w stanie zrozumieć, jak wielkie czyny kryją się pod pojęciem bezinteresownej pomocy i heroizmu. “Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris jest książką równie wyjątkową. Pokazuje, że nawet w piekle obozu koncentracyjnego może narodzić się prawdziwa miłość. Obie propozycje świetnie sprawdzą się jako prezenty do 30 zł. Warto podarować je każdemu, kto w literaturze poszukuje nie tylko wzruszeń, ale także odpowiedzi na pytania o naturę człowieka, dobro i zło, bohaterstwo i niegodziwość w trakcie II wojny światowej.

Bestsellerowe thrillery na każdą kieszeń

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o książkach Alicji Sinickiej, najwyższa pora to zmienić. Czym wyróżniają się powieści tej popularnej autorki? Doskonale skonstruowaną intrygą, tajemniczym, niepokojącym klimatem i warstwą psychologiczną dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Sięgając po “Obserwatorkę”, “Stażystkę” lub “Uwikłaną”, mamy pewność, że czas spędzony na lekturze będzie ekscytującym doświadczeniem. Rozglądając się za ciekawymi prezentami do 30 zł, koniecznie weź pod uwagę twórczość Sinickiej. Zagraniczni pisarze także zasługują na zainteresowanie. Przykład to Riley Sager i jego “Wróć przed zmrokiem”, czyli książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony.